Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Acte necesare pentru a beneficia de indemnizatia ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Acte necesare pentru a beneficia de indemnizatia pentru cresterea copilului

ce act trebuie sa depun la dosarul pentru indemnizatia de crestere a copilului daca pana la intrarea in concediu am avut incheiat contract civil, ma refer doar la dovada ca am realizat venituri impozabile
Va trebuie declaratia de venit inregistrata la fisc.