Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant 2011 pentru persoane juridice fara scop lucrativ
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant 2011 pentru persoane juridice fara scop lucrativ

Buna ziua, este pentru prima data cand trebuie sa fac un astfel de bilant si as dori sa cunosc detalii specifice de la contabili care au experienta in aceasta privinta.
Pe saitul ANAF inca nu a aparut programul pentru 2011, data depunerii este aceeasi ca si pentru societatile comerciale? va multumesc anticipat pentru bunavointa.

-
Au aparut formularele pe ANAF.
[ link extern ]