Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

succesiune

mama mea dupa despartirea de tatal meu sa recasatorit au trait inpreuna 22 ani dupa care el a decedat ei traind in casa lui ,eu fiind singurul copil al mamei el nu a avut copii are un singur frate bolnav psihic spunetim va rog cine are dreptul la mostenire. VA MULTUMESC!
Daca mama dvs e in viata mosteneste jumatate din casa,iar fratele decedatului cealalta jumatate.
gi-jane2, moderator