Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... capital social restituit
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

capital social restituit

buna ziua.am o ntrebare :in 1992 am vrut sa infiintez o societate si am depus 100000 lei (vechi) .Din 1994 incerc sa-mi scot acesti bani din banca si numai ieri m-au chemat si mi-au dat 10 lei si 37 lei dobanzi.Pot sa-i dau in judecata ca m-au amanat atat de mult timp si banii s-au devalorizat?Multumesc.
CIMPEANFL, utilizator