avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1850 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Adeverinte de vechime in cazul societatilor lichidate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Adeverinte de vechime in cazul societatilor lichidate

Cine elibereaza o adeverinta de vechime in cazul unei societati care nu mai exista.Itm-ul sau firma care a preluat arhiva societatii respective?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:32, 8 August 2024
Vi s-a dat un raspuns ..ati contact entitatile mentionate in raspuns ?
INCERCATI LA WWW ARHIVATORUL NR TEL 0371237130 SI0756085551
Pt dosarul pensie
Caut o arhivă care au preluat mobilex sa roman p neamt
Intrebati la ONRC cine a fost lichidatorul societatii , iar apoi liuati legatura cu acesta sa va spuna despre arhiva.

Alte discuții în legătură

Cautare de adeverinte ,pe unde or fi firmele teugeniu@yahoo.com teugeniu@yahoo.com BUNA ZIUA , am nevoie la casa de pensi ,pentru calcularea pensiei ,de grupa ,,care mi se cuvine ,,am lucrat perioda de 1975 si 1983 la santierul ,grup santier ... (vezi toată discuția)
Cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai axista? sofia valentina sofia valentina am nevoie de o adeverinta de la o firma care s-a desfiintat dupa 1990. (vezi toată discuția)
Arhiva trust constructii montaj bucuresti moraru852 moraru852 Buna ziua ! Unde pot gasii arhiva firmei Trust constructii montaj bucuresti?Socrul meu a lucrat acolo intre anii 1979_1983 si are nevoie de o adeverinta sa ... (vezi toată discuția)