Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Adeverinte de vechime in cazul societatilor lichidate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Adeverinte de vechime in cazul societatilor lichidate

Cine elibereaza o adeverinta de vechime in cazul unei societati care nu mai exista.Itm-ul sau firma care a preluat arhiva societatii respective?
Vi s-a dat un raspuns ..ati contact entitatile mentionate in raspuns ?
INCERCATI LA WWW ARHIVATORUL NR TEL 0371237130 SI0756085551
Pt dosarul pensie
Caut o arhivă care au preluat mobilex sa roman p neamt
Intrebati la ONRC cine a fost lichidatorul societatii , iar apoi liuati legatura cu acesta sa va spuna despre arhiva.