Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Vatamare Corporala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Vatamare Corporala

Buna ziua revin din nou cu o intrebare , referitoare la cazul meu .Pt ca am avut o altercatie cu un baiat si i-am dizlocat umarul! Acum el vrea sa imi ceara 5000 euro daune morale si materiale(materiale nu stiu de unde pana unde) pt a retrage plangerea.Mie mi se pare absurda cifra , plus ca pretinde ca are nevoie de o operatie la umar , care costa 2500 euro.Este normal sa ceara atat , doar pt un umar dizlocat?? Va multumesc anticipat pt raspunsuri!!
Imi puteti recomanda un avocat bun in Piatra Neamt totusi? Cu siguranta voi avea nevoie!
dvs puteti analiza cat de grava e situatia functie de imprejurarile in care ati savarsit fapta.
trebuie neaparat sa luati legatura cu un avocat caruia sa-i detaliati problema si pentru a va indruma corespunzator.
intrati pe net si gasiti avocati in piatra neamt si nu va ramane decat sa va interesati prin oras care e mai bun penalist.
doberv a scris:

dvs puteti analiza cat de grava e situatia functie de imprejurarile in care ati savarsit fapta.
trebuie neaparat sa luati legatura cu un avocat caruia sa-i detaliati problema si pentru a va indruma corespunzator.
intrati pe net si gasiti avocati in piatra neamt si nu va ramane decat sa va interesati prin oras care e mai bun penalist.

Ok Doberv , iti multumesc mult!!