Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... probleme cu procurorul de caz care m-a insultat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

probleme cu procurorul de caz care m-a insultat

ce sugestie imi dati in asemenea situatii cind in fata clientului , la audieri sunt insultat si facut nesimtit....dat afara din birou si scos cu jandarmul in timp ce invinuitul era oprit in birou si nu era lasat sa plece !???Da colegii mei asta s-a intimplat azi in Romania a nului 2012 in capitala tarii, Bucuresti !!:((
faceti plingere la prin procuror ca sa aveti dovada si sa incercati anularea probelor obtinute in lipsa aparatorului. consemnati exact ora si indicati identitatea (sau inetrvalul orar+ locatia jandarmului) spre a fi citat de catre judecator (identitatea lui se stabileste de seful dispozitivului care stie exact cine se afla in locatia respectiva).
daca nu faceti plingerea, nu veti fi crezut de catre instanta.