Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... decontare cheltuieli
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

decontare cheltuieli

buna ziua, cheltuielile cu deplasare in strainatate la un congres medical sunt deductibile fiscal?
Presupun ca aveti PFA. In acest caz sunt deductibile cheltuielile cu transportul si cazarea.
multumesc