avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 841 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Procura buletin expirat
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Procura buletin expirat

Daca am buletinul expirat se poate face procura de luare in spatiu la notariat??
Ultima modificare: Duminică, 25 Martie 2012
alexandru-catalin, utilizator
Cel mai recent răspuns: Justitiarul71 , utilizator 19:51, 26 Martie 2012
buna ziua, sotul meu a fost in aceiasi situatie ca d-voastra si nu a putut face procura pana nu si-a facut buletinul
La notar puteti sa mergeti si cu pasaportul, dar sa fie in termen de valabilitate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Procura pentru ridicarea cartii de identitate updatingeti updatingeti Buna ziua, sper ca ma veti putea ajuta cu o informatie... Intre Craciun si Anul Nou am depus actele pentru eliberarea cartii de identitate (expirase) in ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! as dori o informatie;eu sunt in italia,am buletinul ... Hellen79 Hellen79 Buna ziua! As dori o informatie;eu sunt in Italia,am buletinul romanesc expirat. Fiind pozitiva la Covid nu am putut pleca mai repede in tara. Am doar 15 zile ... (vezi toată discuția)
Vreau sa iau pe cineva in spatiu. cum ma protejez? priest1872 priest1872 Buna seara, Ma roaga un domn sa-l iau in spatiu. Ce masuri imi pot lua ca sa ma protejez? Stiu ca odata ce-mi dau acordul nu-i pot interzice sa locuiasca ... (vezi toată discuția)