Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Procura buletin expirat
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Procura buletin expirat

Daca am buletinul expirat se poate face procura de luare in spatiu la notariat??
alexandru-catalin, utilizator
buna ziua, sotul meu a fost in aceiasi situatie ca d-voastra si nu a putut face procura pana nu si-a facut buletinul
La notar puteti sa mergeti si cu pasaportul, dar sa fie in termen de valabilitate.