Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Evaziune fiscala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Evaziune fiscala

Pentru verificarea si controlul in teren a unei societati in care se tine evidente duble la pontaje si in carea exploatarea fortei de munca este "in floare"( program de lucru de 10 - 11 ore pe zi si in actele transmise I.T.M.-ului doar de 8 ore ), cui as putea sa ma adresez in afara instantei si a I.T.M.-ului ? Multumesc!
Va mai puteti adresa Garzii Financiare sau Politiei - Serviciul pentru investigarea fraudelor