Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... recuperare bani
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

recuperare bani

buna ziua! am dat o suma de bani imprumut si i-am recuperat in instanta... numai ca de atunci au trecut 2 luni, iar datornicul nu mi i-a dat. La ultima discutie a zis ca ii voi primi peste 2 sapt.. Au trecut si cele 2 sapt... Cum sa mai procedez? :(
Puteti trece la executarea silita a hotararii daca termenul stabilit de efectuare a platii a fost de 14 zile.