Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Nevoie urgenta la medic VS obligatia de a nu parasii ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Nevoie urgenta la medic VS obligatia de a nu parasii localitatea

Buna ziua! De 7 luni nu am putut ajunge la medic sa imi tin sub control o o problema de sanatate pe care o am,si asta din cauza arestului preventiv si in prezent al interdictiei de a parasii localitatea fiind eliberata sub control judiciar! Tin sa precizez ca starea de sanatate mi s-a agravat si am nevoie urgenta de a ajunge la un medic specialist pentru diverse investigatii. Intrebarea mea este : ce pot face in situatia in care eu sunt sub acest ordin judiciar de 4 luni ??? Multumesc
Depuneti o cerere motivata la parchet si acte medicale doveditoare pentru a va fi permisa iesirea din localitate.
Va multumesc pentru raspuns,sper sa imi aprobe ! Inca o data multumesc pentru raspunsuri