Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... lucrez la ratt si vrea sa ne puna sa platim garantie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

lucrez la ratt si vrea sa ne puna sa platim garantie pentru tramvaie

Am si yo o probelema lucru la ratt si vrea sa ne puna sa platim garantie pentru tranvaie,as vrea sa stiu daca aces lucru este legal.tranvaiele sunt vechii si nu ar mai trebui sa circule:)deci cemi sugerazi sa semnez garantia sau nu???:)multumesc
Garantia se opreste numai daca sunteti incadrat ca gestionar de bunuri ... altfel spus, acele tramvaie sa fie in gestiunea dvs..