Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... modernizare cladire
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

modernizare cladire

In ce lege gasesc specificat clar care este diferenta dintre constructia unei cladiri si modernizarea unei cladiri?
Multumesc pentru raspuns!
De ce aveti nevoie de lege?
Constructia unei cladiri este faptul de a contrui pe baza de proiect,avize a unei cladiri neexistente
Modernizarea se face pe o contructie existenta si presupune imbunatatirea
cladirii,schimbarea geamurilor, usilor,conductelor...etc.