avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 824 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Este necesar service?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Este necesar service?

Daca imi deschid o firma ce comercializeaza jucari pt copii si nu am service pt reparati , dar pot face un contract de colaborare cu o societate care are service de reparati...asi intampina probleme la deschiderea firmei? mi se impune sa am propriul service al firmei mele ?
Cel mai recent răspuns: stanbogdan23 , utilizator 12:16, 11 Aprilie 2012
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

4765 - comert cu amanuntul al jocurilor si jucariilor in magazine stanbogdan23 stanbogdan23 Vreau sa fac comert cu jucarii pt copii, codul este 4765. Intrebarea mea: Pentru un service de raparati al jucariilor detinuta de societatea respectiva care ... (vezi toată discuția)
Cod caen stanbogdan23 stanbogdan23 Am si eu o nelamurire: Vreau sa deschid cu un prieten o afacere cu jucari pt copii . Sunt jucari pe bateri (masinute , trenulete, papusi), unele cu ... (vezi toată discuția)
Contract de colaborare bob02008 bob02008 Am o societate care se ocupa cu comert cu amanuntul al jucariilor si jocurilor in magazinele specializate. Comercializez jucari radio-comandate. Peste 2 ... (vezi toată discuția)