Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Este necesar service?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Este necesar service?

Daca imi deschid o firma ce comercializeaza jucari pt copii si nu am service pt reparati , dar pot face un contract de colaborare cu o societate care are service de reparati...asi intampina probleme la deschiderea firmei? mi se impune sa am propriul service al firmei mele ?
~ Conținut șters la cerere ~