avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 873 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Formularul 150 anaf
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Formularul 150 anaf

Cum obtin Formularul 150 de pe site-ul Anaf (cu nr. de inregistrare) , nu gasesc locul in "declaratii electronice", sau in programe utile?
Cel mai recent răspuns: hrincaionela , utilizator 09:55, 10 Aprilie 2012
poftiti..
[ link extern ]
MULTUMESC:)
intrati pe site anaf -declaratii electronice-inregistrare certificate calificate-dati jos accepta - selectati documentul de confirmare si urmati pasi in continuare cu datele firmei apoi listati.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acces dosar fiscal Lizuca12 Lizuca12 Buna seara, Spuneti-mi va rog am semnatura electronica si am intrat azi la dosar fiscal contribuabil, apoi citind diferite chestii am vazut ceva despre un ... (vezi toată discuția)
Depunere declaratia 150 carmen.balan1967@yahoo.com carmen.balan1967@yahoo.com Buna ziua ! Nu mai tin minte cum am procedat cu decl. 150 atunci cand am obtinut certif digital pt tr declaratiilor ; acum vreau sa tr decl on line, pe ac ... (vezi toată discuția)
Formularul 150 duse liliana duse liliana BUNA ZIUA ,am semnatura electronica pt 2 asociatii si as dori si pt a 3 ,cum fac sa obtin .mentionez ca am trimis la firma pt accept am primit-o semnata ,am ... (vezi toată discuția)