Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Formularul 150 anaf
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Formularul 150 anaf

Cum obtin Formularul 150 de pe site-ul Anaf (cu nr. de inregistrare) , nu gasesc locul in "declaratii electronice", sau in programe utile?
poftiti..
[ link extern ]
MULTUMESC:)
intrati pe site anaf -declaratii electronice-inregistrare certificate calificate-dati jos accepta - selectati documentul de confirmare si urmati pasi in continuare cu datele firmei apoi listati.