Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... lista de plata
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

lista de plata

buna ziua. As avea nevoie de un model lista de plata, daca e cineva dragut/a sa imi trimita. multumesc
e-mail: gyova26@yahoo.com
Modelul de liste de plata a fost stabilit prin Ordinul MEF nr. 1969/2007. Este publicat in M.O. 846 bis la pagina 295:
[ link extern ]
Puteti adapta si modifica acest model la necesitatile concrete ale asociatiei dumneavoastra.
Pe adresa de mai jos gasiti liste de plata lunare la o asociatie de proprietari adaptate dupa modelul din monitorul oficial la necesitatile acelei asociatii:
[ link extern ]