Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Interogatoriul paratului
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Interogatoriul paratului

Este posibil ca intr-o actiune de marire de pensie de intretinere sa ceara judecatorul interogatoriul paratului? Pentru ca eu nu am cerut asta. Este o proba care va cantari suficient in proces ?
Va multumesc!
Joi i s-a luat interogatoriul fostului sot si s-a dat termen in iunie, cu urmatoarea solutie: Solutie: pentru cand se va emite adresa in sensul dispus de instanta.
Asta ce ar putea insemna? Unde sa se emita adresa?
Se poate vorbi de o adresa pentru efectuarea unor cercetari .. o ancheta sociala sau daca nu o adresa catre societatile la care lucrati dumneavoastra sau sotul ...
Pacat ca nu pot da nici eu mai multe informatii. Oricum va multumesc!