Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... La ce adresa fac plangere impotriva unui avocat care ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

La ce adresa fac plangere impotriva unui avocat care nu-mi restituie banii.

Buna .Avocatul este din Bucuresti cu adresa,CUI etc.Care este adresa baroului unde sa ma adresez,sau unde depun aceasta plangere ?
Nu as crede ca ar fi necesar de intrat undeva cu... usa cu tot.
De cele mai multe ori aceste litigii se pot rezolva fara instanta, fara Parchet...
Acum ca l-au prins pe BANU DRAGOS COSMIN a savarsit alta infractiune cu o D-na din Timisoara asta prin 2009 ,va pot spune numele ...mai sus pomenit.Ce trebuie sa facem ca suntem foarte multi inselati cu munca in ANGLIA ?Cum proceddam caci noi am facut doar plangeri penale la politie unde am adus copii de pe emailuri,nr .de tel. cu care am comunicat in detaliu despre trimiterea sumelor de banil ?