Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Deces judecator
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Deces judecator

Marti, 17 aprilie 2012, Consiliul Superior al Magistraturii a anuntat, cu profund regret, încetarea fulgerătoare din viaţă a doamnei judecător Maria AVRAM, de la Tribunalul Maramureş secţia civilă şi transmite sincere condoleanţe familiei îndoliate.

Pentru cei care au cunoscut-o pierderea este cu atat mai mare , cuvintele pierzandu-si incarcatura semantica in asfel de momente.

De astazi suntem mai saraci . Am pierdut o mare valoare ...:((

Dumnezeu s-o odihnească!
Dumitru Beniamin Hotea , Consilier juridic
Dumnezeu sa o odihneasca si sincere condoleante familiei.