Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ramas bun, George Alimanescu
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ramas bun, George Alimanescu

Este prima data cand deschid un astfel de topic pe Forumul Avocatnet.ro si mi-as dori sa fie si ultima data.

Am aflat de pe Facebook:
[ link extern ]
www.avocatnet.ro/103772

Colegul nostru George Alimanescu, un om caruia comunitatea Avocatnet.ro ii datoreaza multe lucruri, a incetat din viata marti, 26 iunie 2012. Nu stiu cauza.

Ohihneasca-se in pace!
Alin Popescu, administrator
Socul acestei vesti este prea mare ...il cunosteam, eram prieteni aici...fara cuvinte... Nu pot sa cred ca George nu mai este printre noi.

Dumnezeu sa-l odihneasca!

Condoleante familiei!
Dumnezeu sa-l odihneasca!
Oamenii pe care am avut ocazia sa-i cunosc virtual pe acest site , sunt Prietenii mei. Pierderea unui prieten este o mare durere....
Dumnezeu sa-l odihneasca !
Sincere condoleante familiei!
Dumnezeu sa-l ierte!:(
Ramas bun si drum lin catre spatiul ceresc...:(
Sincere condoleante familiei.