avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ramas bun, George Alimanescu
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ramas bun, George Alimanescu

Este prima data cand deschid un astfel de topic pe Forumul Avocatnet.ro si mi-as dori sa fie si ultima data.

Am aflat de pe Facebook:
[ link extern ]
www.avocatnet.ro/103772

Colegul nostru George Alimanescu, un om caruia comunitatea Avocatnet.ro ii datoreaza multe lucruri, a incetat din viata marti, 26 iunie 2012. Nu stiu cauza.

Ohihneasca-se in pace!
Ultima modificare: Sâmbătă, 30 Iunie 2012
Alin Popescu, administrator
Cel mai recent răspuns: ContSters250994 , utilizator 20:18, 2 Iulie 2012
Socul acestei vesti este prea mare ...il cunosteam, eram prieteni aici...fara cuvinte... Nu pot sa cred ca George nu mai este printre noi.

Dumnezeu sa-l odihneasca!

Condoleante familiei!
Dumnezeu sa-l odihneasca!
Oamenii pe care am avut ocazia sa-i cunosc virtual pe acest site , sunt Prietenii mei. Pierderea unui prieten este o mare durere....
Dumnezeu sa-l odihneasca !
Sincere condoleante familiei!
Dumnezeu sa-l ierte!:(
Ramas bun si drum lin catre spatiul ceresc...:(
Sincere condoleante familiei.

Alte discuții în legătură

Timpul care trece nemilos... ContSters250994 ContSters250994 Am stat mult in cumpana daca este potrivit sa scriu acest mesaj.... Apoi am gandit ca este singurul lucru care Il pot face pentru cel care a fost ceva vreme ... (vezi toată discuția)
Deces judecator Dumitru Beniamin Hotea Dumitru Beniamin Hotea Marti, 17 aprilie 2012, Consiliul Superior al Magistraturii a anuntat, cu profund regret, încetarea fulgerătoare din viaţă a doamnei judecător [b]Maria ... (vezi toată discuția)
Respectul nostru si sincere condoleante poloniei indoliate Radu Gabrian Radu Gabrian Chiar daca tarziu, pentru ca am decis sa respect doliul si durerea unui popor greu incercat de istorie,voi scrie cateva cuvinte,la care doresc,daca se poate ... (vezi toată discuția)