Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Am lucrat in Israel dar nu am primit somaj. Unde sa ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Am lucrat in Israel dar nu am primit somaj. Unde sa ma adresez?

am lucrat in israel ca menajera in anii 2000-2008, familia la care am lucrat, mi-au platit contributiile la statul israelian timp de 8 ani. trebuia sa primesc somaj dar au trecut 4 ani si nu am primit nimic. ce pot face si unde pot sa ma adresez?#-o
Unde ati depus cererea?Ce dovezi de plata detineti?