Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general conturi plati
Discuție deschisă în Contabilitate în general

conturi plati

Buna ziua
De unde pot lua lista cu conturile aferente platilor catre stat care trebuie facute (pt impozit pe salarii, cas, as etc.)?
Va multumesc
Descarcati programul de generare a ordinelor de plata/foilor de varsamant de la adresa [ link extern ]
si de acolo puteti selecta trezoreria de care apartineti si conturile corespunzatoare.
MULTUMESC PENTRU RASPUNS. AM DESCARCAT INSA NU POT MODIFICA IN NICI UN FEL DATA ASTFEL INCAT SA MEARGA PROGRAMUL. AM INCERCAT LA RAND TOATE VARIANTELE PENTRU FORMAT DATA SI DEGEABA ..
Trebuie sa selectati din calculatorul dumneavoastra "Control palel" si de la "Regional langue..." schimbati modul de redare a datei asa cum va cere programul.
MULTUMESC AM REUSIT :)