Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... FRAUDA BANCARA
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

FRAUDA BANCARA

IN 2008,o verisoara m-a rugat sa ma pui gaj pt dinsa.Eu nu lucram si nu aveam carte de munca.MA INSELAT,vb cu cea de la banca si semnind in numele meu ca am luat acel credit.Banii pe care i-am luat crezind i-am dat dinsei.Toate actele adeverinta de salariu tot au fost false in afara de buletin.Ea acum ma este cercetata si in alte fraude de acest fel.CE MI SE POATE INTIMPLA IN ACEST CAZ?creditul a fost cesionat la o firma de recuperari.creditul este de nevoi personale nepunind nimic gaj.Nu am nimic pe numele meu si nu lucrez nicaieri,avind doar alocatia celor 2 copii pe care ii am.VA MULTUMESC SI VA ROG SA MA AJUTATI CU UN RASPUNS.
Daca nu ati semnat dvs, cereti o expertiza in acest sens. Daca ati semnat, dvs. puteti fi acuzat de fals si uz de fals.
VA MULTUMESC,PT RASPUNS.