Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... schimbare nume
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

schimbare nume

Buna ziua! Este posibila schimbarea numelui de familie fara divort ?
Se poate face pe cale administrativa. Mergeti la evidenta populatiei din localitatea dvs de domiciliu si aflati mai multe detalii acolo.
Multa bafta.