Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cim
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cim

Un contract de munca este inregistrat la ITM ? In cazul demisiei, ITM-ul sterge din baza de date acel contract ??
Nu se sterge asa ceva din baza de date a ITM-ului ... c.i.m. va apare incetat din data de ...
CIM nu se mai depune la ITM. CIM este iregistrat in revisal iar in momentul incetarii va fi scos din revisal. Ramane arhivat.
Cim ramane la serviciul de personal.
Romică Stoica, Consilier juridic
Un c.i.m. incetat va exista intotdeauna in baza de date a REVISALULUI de la ITM si a angajatorului.