Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... extras cf
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

extras cf

poate fi atacat in instanta un extras de carte funciara si in ce conditii poate fii anulat?
multumim mult poate pe viitor ne mai puteti ajuta cu niste sfaturi
Daca stiu, cu toata placerea.