avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 875 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... extras cf
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

extras cf

poate fi atacat in instanta un extras de carte funciara si in ce conditii poate fii anulat?
Cel mai recent răspuns: Andreea Constantin , Consilier juridic 10:57, 11 Mai 2012
multumim mult poate pe viitor ne mai puteti ajuta cu niste sfaturi
Daca stiu, cu toata placerea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rectificare inregistrare cf sau nu? Laura 86 Laura 86 Buna ziua, V-as ruga sa imi indicati niste sfaturi intr-o anumita problema, mai delicata: - e vorba despre o parohie greco -catolica dintr-un sat, pe ... (vezi toată discuția)
Actiunea in rectificare inscrierilor in cf friendorfoe friendorfoe Buna tuturor! am o problema legata de o speta este vorba de o actiune in revendicare pe legea 10/2001 titularul acestei actiuni este Biserica ... (vezi toată discuția)
Reconstituire drept de proprietate teren in baza legilor fondului funciar BEJENARU PETRU BEJENARU PETRU O parohie a bisericii greco-catolice, in anul 1948 dneaza proprietatea - teren, arabil, fanat, vita de vie , padure si casa parohiala, la parohia bisericii ... (vezi toată discuția)