Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... DEPOZITE GARANTATE/NEGARANTATE
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

DEPOZITE GARANTATE/NEGARANTATE

Buna ziua,
Cine poate sa-mi spuna daca din lista depozitelor negarantate "Depozite ale autorităţilor publice centrale, locale şi regionale "- fac parte si depozitele primariilor, scolilor,universitatilor,Inspectoratul de politie, spitale,etc .

Va multumesc,
Avand in vedere ca institutiile enumerate de dvs. sunt parti componente ale autoritatii publice locale si / sau regionale, inseamna ca fac parte din categoria mentionata de dvs.