Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cabinet de consultaþii juridice
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cabinet de consultaþii juridice

cum pot să-mi deschid dacă ştie cineva
nu se poate. fie esti avocat fie esti consilier juridic. in al doilea caz, este obligatoriu sa fii angajat cu un contract de munca. in primul caz, vezi legea 51/1995