avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 852 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... CAT DUREAZA SA SCOT O COPIE DUPA CADASTRU?
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

CAT DUREAZA SA SCOT O COPIE DUPA CADASTRU?

Salut, as vrea sa stiu daca imi poate spune cineva cam cat ar dura sa scot o copie dupa cadastru si cartea funciara?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 21:28, 9 Iunie 2012
Soliciati la OCPI local eliberare de extras de CF,care conditionat de interes,buna vointa partilor...se poate elibera in termen rapid
in regim normal 3 zile max 4, se plateste taxa cate 20 de lei de fiecare.
in regim de urgenta, se elibereaza a doua zi, insa platiti cate 100 de lei tot pt fiecare copie eliberata

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Verificare propietar la cadastru Serghei_B Serghei_B Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema. Vreau sa cumpar un imobil si daca pot verifica la cadastru respectivul imobil daca este liber de sarcini ( sa nu ... (vezi toată discuția)
Contract de donatie sau intretinere. jackuzzyyy jackuzzyyy Buna ziua!Am o mama bolnava in grija tatalui si o sora casatorita care nu locuieste cu ei.As dori sa cunosc daca se poate face un contract de intretinere sau ... (vezi toată discuția)
Teren care nu a fost nationalizat ContSters295489 ContSters295489 Buna ziua.Am un testament pe un teren,am cerut extrasul cf iar in cf nu este notat ca a fost nationalizat in cf figureaza vechii proprietari(matusa mea).Eu am ... (vezi toată discuția)