Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... CAT DUREAZA SA SCOT O COPIE DUPA CADASTRU?
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

CAT DUREAZA SA SCOT O COPIE DUPA CADASTRU?

Salut, as vrea sa stiu daca imi poate spune cineva cam cat ar dura sa scot o copie dupa cadastru si cartea funciara?
Soliciati la OCPI local eliberare de extras de CF,care conditionat de interes,buna vointa partilor...se poate elibera in termen rapid
in regim normal 3 zile max 4, se plateste taxa cate 20 de lei de fiecare.
in regim de urgenta, se elibereaza a doua zi, insa platiti cate 100 de lei tot pt fiecare copie eliberata