Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajatii pot fi supravegheati la locul de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajatii pot fi supravegheati la locul de munca

Lucrez la un gimnaziu care nu este centru Bac si fara probleme de disciplina speciale.De un an functioneaza in permanenta camerele video in clase cate una si pe culoare 3. Permanent!!!!!!Este legal acest lucru??????
Vedeti articolul scris pe acest site Angajatii pot fi supravegheati la locul de munca. Afla in ce situatii se pot monta camere video

www.avocatnet.ro/content/art...