Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Cum gasesc un avocat daca este vacanta judecatoreasca?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Cum gasesc un avocat daca este vacanta judecatoreasca?

Buna dimineata.
Presupun ca a inceput deja vacanta judecatoreasca. As dori sa stiu daca in acest timp pot gasi avocatul la biroul sau, sau nu (nu ii stiu numarul de telefon). E necesar sa deplasez pentru asta un batrin de 90 de ani la aproximativ 500 km si nu vrem sa facem drumul degeaba. Multumesc.
Vacanta judecatoreasca incepe la 01.07.2012 ...
Ar trebui sa puteti gasi numarul de telefon al unui avocat pe site-ul Baroului.
Multumesc @freeelis
Provi, utilizator