avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 854 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Cum gasesc un avocat daca este vacanta judecatoreasca?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Cum gasesc un avocat daca este vacanta judecatoreasca?

Buna dimineata.
Presupun ca a inceput deja vacanta judecatoreasca. As dori sa stiu daca in acest timp pot gasi avocatul la biroul sau, sau nu (nu ii stiu numarul de telefon). E necesar sa deplasez pentru asta un batrin de 90 de ani la aproximativ 500 km si nu vrem sa facem drumul degeaba. Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Provi , utilizator 09:02, 13 Iunie 2012
Vacanta judecatoreasca incepe la 01.07.2012 ...
Ar trebui sa puteti gasi numarul de telefon al unui avocat pe site-ul Baroului.
Multumesc @freeelis
Ultima modificare: Miercuri, 13 Iunie 2012
Provi, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Primii pasi dupa absolvirea facultatii de drept pompagiu pompagiu Sint proaspat absolvent al Facultatii de Drept din cadrul Universitatii \"Tibiscus\" din Timisoara. Ceea ce ma intereseaza este ce pasi trebuie parcursi pentru ... (vezi toată discuția)
Avocat real? lazealiviu lazealiviu As dori sa stiu cum pot afla daca un anume avocat este cu adevarat avocat si nu e inselaciune. Mentionez ca am doar numele lui, nu stiu in care barou este ... (vezi toată discuția)
Admitere inppa marachi marachi Ma poate ajuta cineva cu cateva informatii: in ce consta admiterea la INPPA , taxele de inscriere si dosarul de inscriere. Multumesc! (vezi toată discuția)