Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract vanzare-cumparare. Nelamuriri !
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract vanzare-cumparare. Nelamuriri !

acest subiect nu mai este de actualitate
uwritetherules, utilizator
Care este conţinutul actului încheiat la notar în anul 2008?
acest subiect nu mai este de actualitate
uwritetherules, utilizator
acest subiect nu mai este de actualitate
uwritetherules, utilizator
Inca ceva, in contractul de vanzare cumparare incheiat in 02.07.2007 este trecut si pretul vanzarii? Daca este trecut un pret sunteti proprietar cu acte in regula.
Va sfatuiesc sa solicitati la cartea funciara radierea dreptului de abitatie viagera si intretinere intabulate in baza declaratie facute de bunicul dumneavoastra.
Si sub nici o forma nu dati actele din mana.
acest subiect nu mai este de actualitate
uwritetherules, utilizator