Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Instalare POS pentru plati cu cardul
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Instalare POS pentru plati cu cardul

Datorita specificului activitatii pe care o desfasuram la firma suntem obligati sa instalam POS pentru plati cu cardul.Am inteles ca sunt ceva costuri pentru instalare, comisioane lunare, etc.Imi puteti spune carei banca sa ma adresez?Care ar fi mai avantajoasa.Avem contul deschis la B Romaneasca si aceasta banca nu are acest serviciu.Va multumesc.
Puteti sa intrati pe site-ul mai multor banci sa consultati ofertele si sa luati legatura telefonic cu ei .
Sunteti singurul in masura sa alegeti oferta cea mai avantajoasa pentru dumneavoastra.
Ce va pot spune este ca de obicei bancile nu percep taxe de achizitie, transport,instalare, administrare,chirie lunara, fac instruire gratuita, asigura asistenta iar comisioanele (sau procentul din valoare vanzari) sunt negociabile.