Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... analizele periodice
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

analizele periodice

Buna, ma intrereseaza daca analizele periodice efectuate angajatilor sunt sau nu obligatorii ?:D
In cazul angajatilor din constructii analizele medicale se efectueaza la angajare si apoi anual. Medicul de medicina muncii cu care aveti contract va va putea lamuri.