Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Incheiere de sedinta
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Incheiere de sedinta

Buna ziua,

Intr-un dosar de insolventa presedintele instantei, in incheierea de sedinta, a dispus catre administratorul judiciar ca acesta sa predea catre organele de ancheta penala actele contabile ale societati ce se afla in insolventa.
Acesta incheiere de sedinta are valoare executorie sau ramane la aprecierea administratorului judiciar sa predea sau nu acele documente?

Multumesc
maryanro, utilizator
Va rog o parere.

Multumesc