Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... recuperare salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

recuperare salarii

Buna ziua, problema mea este urmatoarea: am fost angajat cu carte de munca in cadrul unui proiect POSDRU si nu mi-am primit salariul de sase luni. Va rog respectuos sa ma sfatuiti ce sa fac in acest caz? Cum pot sa imi recuperez salariile neonorate? Va multumesc anticipat!
Intr-adevar, este o situatie neplacuta ... iar modalitatile legale de solutionare a unor astfel de situatii sunt reduse ..