avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 118 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale contract furnizare marfa
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

contract furnizare marfa

as avea nevoie de un model de contract furnizare marfa.....
multumesc
Cel mai recent răspuns: Nicolae Bogdan Enache , Avocat 19:08, 8 Ianuarie 2009
contractele furnizori sunt generale si gasiti modele pe internet google/contracte
succes
gasiti intradevar ceva modele pe google dar aveti mare grija la conditia de livrare pe care o adoptati in cazul d-voastra si la modalitatile de plata.
daca ma contactati pe e-mail si imi dati mai multe detalii va pot configura un contract special adaptat nevoilor d-voastra.
succes

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum se intocmeste contract de prestari servicii - servicii multiple laurentiu1990 laurentiu1990 Buna ziua, am o societate comerciala si as dori sa realizez un contract intre societatea mea (Furnizor) si societatea unei alte persoane (Beneficiar). ... (vezi toată discuția)
Compensare datorii-creante! elena.cringeanu elena.cringeanu Buna ziua!Am o problemuta! Am de recuperat o creanta in valoare de 33700 ron de la o societate careia i-am facturat produse in 03.09, cu termen de plata peste ... (vezi toată discuția)
Comanda ferma camiha camiha Ma poate ajuta cineva cu un model de comanda ferma de prestari servicii....sau ce elemente sunt imperios necesare a fi stipulate? (vezi toată discuția)