Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale contract furnizare marfa
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

contract furnizare marfa

as avea nevoie de un model de contract furnizare marfa.....
multumesc
contractele furnizori sunt generale si gasiti modele pe internet google/contracte
succes
gasiti intradevar ceva modele pe google dar aveti mare grija la conditia de livrare pe care o adoptati in cazul d-voastra si la modalitatile de plata.
daca ma contactati pe e-mail si imi dati mai multe detalii va pot configura un contract special adaptat nevoilor d-voastra.
succes