Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale modificare denumire PFA
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

modificare denumire PFA

Buna ziua,

va rog sa ma ajutati cu urmatoarea problema: functionez ca PFA consultant IT din sept 2008. In decembrie m-am casatorit si am schimbat numele in urma casatoriei. E necesar sa modific si denumirea PFA sau pot utiliza in continuare denumirea care contine numele de fata, avand in vedere ca CNP-ul e acelasi.:D

Multumesc.
Trebuie sa inregistrati modificarea.
Multumesc