Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

Ce trebuie sa fac pentru a putea accesa fonduri europene in situatia in care am domiciliul in alta localitate decat gospodaria parintilor pentru care vreau sa accesez fonduri? in ce consta conractul de arenda? si contractul de folosinta? este neaparat sa-mi faca parintii, vanzare-cumparare?
In primul rand trebuie sa cititi aici:
[ link extern ] /
la sectiunea investitii prin PNDR.
Informativ, masurile prin care puteti accesa fonduri, masura 112 sau 141 , sunt deschise doar pana in 6 respectiv 13 iulie, timp foarte scurt pentru a depune actele.