Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

daca un membru al familiei mele a obtinut finantare prin masura 141 si nu se mai poate ocupa de proiect poate fi modificat beneficiarul proiectului? cum?
Cititi ghidul solicitantului masurii 141:
[ link extern ] /
Si luati legatura cu dei de la directia judeteana pentru dezvoltarea agriculturii unde s-a depus proiectul.