avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 501 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

daca un membru al familiei mele a obtinut finantare prin masura 141 si nu se mai poate ocupa de proiect poate fi modificat beneficiarul proiectului? cum?
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 08:17, 11 Iulie 2012
Cititi ghidul solicitantului masurii 141:
[ link extern ] /
[ link extern ] /
Si luati legatura cu dei de la directia judeteana pentru dezvoltarea agriculturii unde s-a depus proiectul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene nerambursabile kmmy kmmy buna ziua. am 29 de ani si impreuna cu sotul meu si parintii detinem si ingrijim 2 solarii cu suprafata totala de 140m2. nu detin studii in agricultura dar ... (vezi toată discuția)
Schimbare titular dosar masura 141 nalexandru nalexandru Pot transfera un dosar pe masura 141 aprobat altui membru din familie? Precizez ca am ajuns pana la infiintare PFA unde m-am lovit de problema ca eu deja sunt ... (vezi toată discuția)
Infiintare microferma alliens12 alliens12 buna... numele meu este iulian si sunt din botosani..recent am vb cu un prieten si neam hotarat sa incercam sa facem dosar pentru fondusri ... (vezi toată discuția)