Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

intr-o casatorie ,barbatul plecat de 1 an de zile de acasa ar putea avea castig de cauza la divort asupra copiilor?
unul are 6 iar celalalt 3 ani.deci sa inteleg ca 90% nu are cum sa-i ia copii de langa ea?va multumesc!!!