Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract c,
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract c,

stiti careva daca se aplica contractul colectiv de munca 2011-2014
De la 01.01.2011 nu mai exisa CCM la nivel national .. prin urmare, actul invocat de dvs nu este aplicabil ...