Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... NELAMURIRE CONTRACT ADMINISTRATOR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

NELAMURIRE CONTRACT ADMINISTRATOR

Am o nelamurire cu privire la contractul administratorului unde lucrez, acesta a fost numit recent sef de sectie la un spital local.=D> Intrebarea este : poate ramane administrator la firma ? mentionez ca este si salariat cu timp partial 2 ore/zi .

va multumesc. :)
da poate , nu e obligatoriu sa fie salariat .