avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 294 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... NELAMURIRE CONTRACT ADMINISTRATOR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

NELAMURIRE CONTRACT ADMINISTRATOR

Am o nelamurire cu privire la contractul administratorului unde lucrez, acesta a fost numit recent sef de sectie la un spital local.=D> Intrebarea este : poate ramane administrator la firma ? mentionez ca este si salariat cu timp partial 2 ore/zi .

va multumesc. :)
Cel mai recent răspuns: ovidiu7676 , utilizator 14:32, 10 Iulie 2012
da poate , nu e obligatoriu sa fie salariat .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cim Mihai Constantin Mihai Constantin Buna seara, lucrez la privat,am fost in 75% , funcția mea este sef secție,de 2 luni am fost rechemat la munca și am primit și altele responsabilități ( ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! doresc sa ma ajutati cu un raspuns, deoarece nu stiu ... mscris mscris Buna ziua! Doresc sa ma ajutati cu un raspuns, deoarece nu stiu cum sa gestionez aceasta situatie. Lucrez ca asistent medical intr-un spital, unde fiind ... (vezi toată discuția)
Angajare cu timp partial iubilache iubilache Buna ziua. O persoana este angajata cu 8h/zi la o firma. Eu la firma mea as dori sa o angajez cu 50 h/luna inegal. Intrebarea mea este daca in contractul de ... (vezi toată discuția)