Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare II
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare II

buna ziua, cate coduri caen poate sa puna la infiintare o intreprindere individuala/multumesc.
Se pot pune cate coduri doreste cel care infiinteaza I I. Acestea se aleg in momentul in care depui documentatia pentru infiintare I I. Numai ca pentru fiecare activitate ce corespunde unui cod CAEN se plateste o taxa, cuantumul acesteia fiind in functie de activitatea aleasa.
Multumesc pentru raspunsul dvs. As mai dori o lamurire daca pot sa deschid o agentie de turism ca II.