Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... ordonanta presedintiala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

ordonanta presedintiala

as dori sa stiu in urma obtinerii unei ordonante presedintiala favorabila care e procedura dupa? ce fac dupa ce obtin ordonanta ? cum procedez
Daca ne spuneti si ce ati obtinut prin acea ordonanta probabil ca ar fi mai usor sa va spunem cum trebuie sa procedati
O puneti in executare . Ordonanta presedintiala este data de obicei cu executare de indata si vremelnica.
multumesc mult. ink sunt nelamurita ar trebui sa iau executorul, politia sau ma duc pur si simplu cu ordonanta pentru a.mi lua lucrurile din casa, lucruri personale
Stimată doamnă,

Cel mai bine ar fi să luați contact cu un executor judecătoresc. Acesta va face toate demersurile necesare dvs.