Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare

Buna ziua,

Va rog, administratorul unui SRL numit prin actul constitutiv, poate fi angajat cu CIM pe functia de administrator.
Multumesc
Poate fi angajat pe aceasta functie .. nu exista vreo norma juridica care sa interzica asa ceva.