Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Obligat!!!!
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Obligat!!!!

pana la ce varsta ( varsta copilului) angajata are voie sa plece in timpul programului sa alapteze?
OUG 96 din 2003 cu modificari si completari art. 17(1) - pana la 1 an.