Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii societate cu peste 50 de angajati
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

societate cu peste 50 de angajati

Am o societate cu un numar de 60 de angajati! Am inteles ca daca am depasit numarul de 50 am niste obligatii !
Ma pote ajuta cineva cu o informatie asupra acestor obligatii?
Multumesc!
Gasiti aici un material ajutator www.avocatnet.ro/content/art...