Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

buna ziua,
lucrez la o fundatie la resurse umane si initial era doar un cif pe activitate sociala.
ulterior sa dorit deschidrea unei activitatii economice si s-a obtinut cif pentru activitate economica .
am facut toate angajarile pe cif social si am un singur revisal pe cif social
intrebarea mea este :
Este corect ca salariatii ce desfasoara activitate economica sa fie angajari pe cif social sau trebuie angajati pe cif economic si obtinut o parola pentru revisal pentru cif economic?

multumesc
Nu inteleg cum un angajator poate avea doua CIF-uri? ... trebuie sa aiba unul singur ...